Menüü
Koolist
Asukoht
Koolitöötajad
Õpilaste vastuvõtt
Kooli arengukava
Õppetöö
Huvitegevus
Hoolekogu
Projektid ja koostõõpartnerid
Statistika
Lingid
Info

Tallinna 63. Põhikool
Tallinn,
Mustamäe,
Vilde Tee 120
Tel: 6-532-396
E-mail: 63pk@63pk.tln.edu.ee
Koolitöötajad

Juhtkond

Direktori asetäitjad

  • Õppealajuhataja Irina Leonova

    Tel: 53825323

    Vastuvõt:
    K: 14.00 - 16.00
    R: 10.00 - 12.00

  • Õppealajuhataja Jelena Malozjomova

    Tel: 5511319

    Vastuvõt:
    K: 14.00 - 16.00
    R: 10.00 - 12.00

  • Majandusjuhataja Nadezda Garmas

    Tel: 6532158

    Vastuvõt:
    K: 8.00 - 10.00

  • Huvijuht Roman Kobõlinski

    Tel: 6532158; 56227971

    Vastuvõt:
    R: 12.00 - 14.00

Õpetajad

  1. Andriankov Nikolai vene keele õpetaja
  2. Andriankova Oksana vene keele õpetaja
  3. Baskina Izabella muusika õpetaja
  4. Vanjukova Alla ajaloo õpetaja
  5. Vassiljeva Niina algõpetuse õpetaja
  6. Drevnjak Ljudmilla algõpetuse õpetaja
  7. Kabanova Galina logopeed
  8. Kobõlinski Roman huvijuht
  9. Kungurtseva Ella keh. kasvatuse õpetaja
  10. Krainova Olga raamatukoguhoidja
  11. Leonova Irina õppealajuhataja
  12. Lestsenski Oleg keh. kasvatuse õpetaja
  13. Ljubimova Veera matemaatika õpetaja
  14. Nazarova Valentina eesti keele õpetaja
  15. Netsiporuk Dangute algõpetuse õpetaja
  16. Novikova Olga tööõpetuse õpetaja, ringijuht
  17. Prokopova Irina matemaatika õpetaja
  18. Rodionova Jelena surdopedagoog, koduõppe õpetaja
  19. Saakova Aleksandra vene keele õpetaja
  20. Sõrkova Svetlana inglise keele õpetaja
  21. Sõtnik Viktor koduõppe õpetaja
  22. Tverdovski Konstantin geograafia õpetaja
  23. Tiitum Marina füüsika õpetaja
  24. Tukova Zanna psühholoog, logopeed
  25. Tverdovskaja Natalja tööõpetuse, kunsti õpetaja
  26. Senterjova Ljudmilla bioloogia, keemia õpetaja
  27. Fjodorova Galina logopeed, defektoloog
  28. Halemskaja Anna psühholoog
  29. Jevdokimova Olga sotsiaalpedagoog
  30. Vassiljeva Niina algõpetuse õpetaja

PERSONAL

  1. Bazaleva Marina sekretär
  2. Garmas Nadezda majandusjuhataja
  3. Garmas Marina koristaja
  4. Gulina Tatjana koristaja
  5. Dubovsskaja Taissia koristaja
  6. Loginov Aleksandr remonditööline
  7. Loo Tatjana ravikehakultuuriinstruktor
  8. Lugovskaja Ljudmilla laborant
  9. Neiman Ljubov riidehoidja
  10. Stsetinina Elena koristaja
  11. Tsõpljuk Jelena med. õde
  12. Sokolova Inna majahoidja